Dnes odpoledne přišla velmi smutná zpráva. Argovu sestru Arinu dnes srazilo auto. Je mi to opravdu moc líto, byla to nádherná fena a nechala po sobě 4 malá štěňátka, která se narodila 21.6.2018. Držím její paničce palce ať se podaří všechny ty maličké odchovat.

Všechna štěňátka jsou již spokojená v nových domovech. Budu se těšit na další fotky jak štěňata rostou a nejvíc potom na zdravotní výsledky. Přála bych si aby po Argovi běhali po světě jen zdravá štěňátka ...

19.5.2018 jsme jeli omrknout Argošovi potomky na Slovensko. Mají se čile k světu a je to krásný vyrovnaný vrh (3 fenky a jeden pes). Štěnata nemají žádné viditelné vady, jsou veselá, nebojácná a krásná v kostře i v barvě. Myslím, že se Argošovi a Rouzince fakt povedla. Teď už jim jen přeju fajn pánečky a věřím, že je Monika dobře...

Dne 23.1.2018 a 25.1.2018 proběhlo krytí krásné fenky Awinnita Rose Crony Forever (Lucky For You Broadway x Arwen Black Carwera). Budeme se spolu s paničkou Rose, Monikou Lamešovou, těšit na štěňátka.

Máme IPO2 !!!

1.10.2017

Dne 1.10.2017 jsme s Argošem v Rapoticích úspěšně složili naší již pátou (ZM,ZVV1,BH,IPO1) zkoušku - IPO2
rozhodčí: Jiří Hammer
figurant: Jirka Bravenec
Můj velký dík za přípravu na zkoušku patří figurantům Jirkovi Schnirchovi, bez kterého bych žádnou zkoušku neměla a díky kterému Argo pěkně čuchá a Jirkovi Bravencovi, který dokáže naprosto perfektně poradit a spravit to, co dělám špatně já i pes.
Argo má po dnešku můj velký obdiv, protože po tom, co na metrovce doslova přerazil horní prkno (špatně se odrazil), tak v pohodě pokračoval dál. Je vidět, že ten malej prcek má srdíčko na pravým místě. Jsem moc ráda, že jsem se před 14-ti dny preventivně objednala na dornovku k Veronika Gesierichová, protože to Argo bude fakt potřebovat.
Teď spí jako zabitej, mám toho psa opravdu MOC ráda.

Klinické vyšetření dědičných očních vad

13.10.2017

Argo Agibuch byl dnes u MVDr. Petra Raušera, Ph.D. na vyšetření dědičných očních vad s výsledkem - je prostý vad. Mám velkou radost a jsem na něho hrdá za to, jak byl šikovný při vyšetření ! A máme zase na dva roky pokoj.