Už delší dobu jsem koketovala s myšlenkou nechat nafotit Arga "opravdovým" fotografem. Nakopla mě kamarádka Marika Michajlová, trošku jsem se porozhlédla na internetu a poptala po známých na reference a nakonec se rozhodla pro Kristinu Kunclovou. Je to krásná, mladá slečna z Brna a fotí opravdu nádherně. Že bude Argo dobře pózovat jsem čekala ale...

LTV Hartvíkovice 2017

figurant : Jirka Bravenec

Od 2. do 7. 6. 2017 jsem se s Argem zůčastnila výcvikového tábora v Hartvíkovicích. Cvičili jsme na fotbalovém hřišti obklopeném lesem, k dispozici dva "hajzli", počasí luxusní, sešli se samí fajn lidi, no prostě dokonalá psí dovolená. Tábor jsem si maximálně užila a už dlouho jsem se na táboře tak nenasmála, děkuju Lucce Kiselákové, že mě pozvala.

Máme IPO2 !!!

1.10.2017

Dne 1.10.2017 jsme s Argošem v Rapoticích úspěšně složili naší již pátou (ZM,ZVV1,BH,IPO1) zkoušku - IPO2
rozhodčí: Jiří Hammer
figurant: Jirka Bravenec
Můj velký dík za přípravu na zkoušku patří figurantům Jirkovi Schnirchovi, bez kterého bych žádnou zkoušku neměla a díky kterému Argo pěkně čuchá a Jirkovi Bravencovi, který dokáže naprosto perfektně poradit a spravit to, co dělám špatně já i pes.
Argo má po dnešku můj velký obdiv, protože po tom, co na metrovce doslova přerazil horní prkno (špatně se odrazil), tak v pohodě pokračoval dál. Je vidět, že ten malej prcek má srdíčko na pravým místě. Jsem moc ráda, že jsem se před 14-ti dny preventivně objednala na dornovku k Veronika Gesierichová, protože to Argo bude fakt potřebovat.
Teď spí jako zabitej, mám toho psa opravdu MOC ráda.

Klinické vyšetření dědičných očních vad

13.10.2017

Argo Agibuch byl dnes u MVDr. Petra Raušera, Ph.D. na vyšetření dědičných očních vad s výsledkem - je prostý vad. Mám velkou radost a jsem na něho hrdá za to, jak byl šikovný při vyšetření ! A máme zase na dva roky pokoj.

Argo opět pózoval

16.10.2017

Dnes jsme si dali opět "rande" v Brně, Lužánkách  s fotografkou Kristinkou https://kunclova.weebly.com/
A výsledek posuďte sami, já jsem nadšená! Více fotek v galerii ...

Za Argošem přijela krásná nevěsta ze Slovenska


Dne 23.1.2018 a 25.1.2018 proběhlo krytí krásné fenky Awinnita Rose Crony Forever (Lucky For You Broadway x Arwen Black Carwera). Budeme se spolu s paničkou Rose, Monikou Lamešovou, těšit na štěňátka.Štěňátka jsou na světě !!!!!

25.3.2018 se narodili na Slovensku v chovné stanici Bella del Rosse první Argošovi potomci, tři holky a jeden kluk. Mám velkou radost, že maminka vrhu Rousinka krásně sama zvládla porod a o štěňátka se vzorně stará. Je to dobrá máma a její tři dcery v ní budou mít výborný příklad.

Máme další zkoušku - SPR1

Dne 31.3.2018 jsme s Argošem složili v Brně, na cvičáku Zetor, další zkoušku podle mezinárodního zkušebního řádu - SPr1.
To už je Argova šestá zkouška - ZM, ZVV1, BH, SPr1, IPO1 a IPO2. Na šampóna vcelku dobrý :-D

Za přípravu moc děkuji Jirkovi Schnirchovi !!!


Rozhodčí: Jiří Hammer

Figurant: Jiří Bravenec