Konečně má Argo slušnou aktuální postojovku !!! Moje díky za ní patří šikovné mladé fotografce z Brna,  Elišce Beránkové. Další fotky od Elišky si můžete prohlédnout v galerii.

Všechna štěňátka jsou již v nových domovech, trikolorní  Geisha (moje favoritka) zůstala doma u chovatelky.

13.10.2018 přišla krásná zpráva, Argovi a Bellince se narodilo v chovné stanici Moravia Star dnes večer 7 štěňátek - 2 kluci a 5 holek, poslední vykoukla na svět trikolorní holčička. Máme obrovskou radost a přejeme všem zdravíčko !!!Štěňata po Argovi a Rouzince ( Awinnita Rose Crony Forever  - otec: Lucky For You Broadway, matka: Arwen Black Carwera) krásně rostou. Je jim už skoro 6 měsíců a jsou zdravá a šťastná a to jsem moc ráda. Alex chodí se svojí paničkou na cvičák a jsou moc šikovní.

Supééér a můžeme se těšit na štěňátka ze spojení :

Argo Agibuch x Bella Rose Moravia Star

Argo si to dnešní ráno náramně užil, na první skok a svázaní 15 minut, tak se mi to líbí.  Žádný zdržování v tom vedru.


Všechna štěňátka jsou již spokojená v nových domovech. Budu se těšit na další fotky jak štěňata rostou a nejvíc potom na zdravotní výsledky. Přála bych si aby po Argovi běhali po světě jen zdravá štěňátka ...

19.5.2018 jsme jeli omrknout Argošovi potomky na Slovensko, kteří se narodili 25.3.2018. Mají se čile k světu a je to krásný vyrovnaný vrh (3 fenky a jeden pes). Štěnata nemají žádné viditelné vady, jsou veselá, nebojácná a krásná v kostře i v barvě. Myslím, že se Argošovi a Rouzince fakt povedla. Teď už jim jen přeju fajn pánečky a věřím,...

Dne 23.1.2018 a 25.1.2018 proběhlo krytí krásné fenky Awinnita Rose Crony Forever (Lucky For You Broadway x Arwen Black Carwera). Budeme se spolu s paničkou Rose, Monikou Lamešovou, těšit na štěňátka.

Máme IPO2 !!!

1.10.2017

Dne 1.10.2017 jsme s Argošem v Rapoticích úspěšně složili naší již pátou (ZM,ZVV1,BH,IPO1) zkoušku - IPO2
rozhodčí: Jiří Hammer
figurant: Jirka Bravenec
Můj velký dík za přípravu na zkoušku patří figurantům Jirkovi Schnirchovi, bez kterého bych žádnou zkoušku neměla a díky kterému Argo pěkně čuchá a Jirkovi Bravencovi, který dokáže naprosto perfektně poradit a spravit to, co dělám špatně já i pes.
Argo má po dnešku můj velký obdiv, protože po tom, co na metrovce doslova přerazil horní prkno (špatně se odrazil), tak v pohodě pokračoval dál. Je vidět, že ten malej prcek má srdíčko na pravým místě. Jsem moc ráda, že jsem se před 14-ti dny preventivně objednala na dornovku k Veronika Gesierichová, protože to Argo bude fakt potřebovat.
Teď spí jako zabitej, mám toho psa opravdu MOC ráda.

Klinické vyšetření dědičných očních vad

13.10.2017

Argo Agibuch byl dnes u MVDr. Petra Raušera, Ph.D. na vyšetření dědičných očních vad s výsledkem - je prostý vad. Mám velkou radost a jsem na něho hrdá za to, jak byl šikovný při vyšetření ! A máme zase na dva roky pokoj.